Гарантія

На всю продукцію KoPer діє гарантія 10 років.
Протягом гарантійного терміну ми зобов’язуємося безкоштовно усунути приховані виробничі дефекти, виявлені споживачем при нормальній експлуатації ванн та душових піддоніва в разі неможливості усунення – замінити деталь або виріб повністю.

Обмін і повернення товару.
Відповідно до закону України про захист прав споживача, ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту його покупки за умови:
товар не використовувався;
збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
У разі якщо куплений товар повністю або частково не функціонує, його повернення або обмін можливий тільки при наявності висновку про правильну експлуатацію товару.
У разі обміну або повернення товару покупцеві потрібно мати при собі паспорт і товарний чек. Якщо клієнт знаходиться в іншому місті, він може відправити товар за допомогою кур’єрської служби. Оплата доставки товару здійснюється відправником.

Товари не підлягають гарантійному обслуговуванню якщо:

  • Товар має сліди механічних пошкоджень (в т.ч. прихованих), викликаних порушенням правил експлуатації виробу.
  • Порушені заводські пломби або присутні інші ознаки спроб самостійного ремонту або розтину виробу.
  • Вироби пошкоджені або зіпсовані в результаті порушення умов експлуатації, транспортування або зберігання.
  • Пошкоджено комплектуючі або вироби в результаті використання нестандартних запчастин і витратних матеріалів, засобів для чищення матеріалів.
  • Пошкодження викликані недотриманням термінів і періоду технічного обслуговування, якщо воно необхідне для даного вироби.